wtorek, 27 listopada 2018

Dzień Seniora

W sobotę 17 listopada Akcja Katolicka zorganizowała seniorom w Ośrodku Kultury w Czarnej DZIEŃ SENIORA.
Został przygotowany poczęstunek na ciepło i na zimno, były napoje i przekąski. Były też i tańce, a przygrywała Kapela Biesiadna z Gniewczyny.Seniorzy bardzo chwalili poczęstunek – efekt pracy naszych pań z Akcji Katolickiej. Trzeba przyznać, że z sercem i godnie starały się ugościć seniorów.

Najważniejsze jednak było samo spotkanie się i rozmowy wśród znajomych, przyjaciół, no i tańce (jeśli komuś się wydaje, że Seniorzy nie chcą tańczyć, zapewniam, że chcą i tańczą wspaniale).

Dziękuję Wam kochani Seniorzy za to, że odpowiedzieliście na nasze zaproszenie i że tak świetnie się bawiliście.

Dziękuję naszym młodym z Ruchu Apostolstwa Młodzieży, że pomogli nam przy organizacji tego spotkania, dziękuję pani dyrektor GOKiR Małgorzacie Wisz za bezpłatne udostępnienie sali, pani dyrektor GOPS Ewie Moskwa za dofinansowanie.

Dziękuję pani sołtys za opaski odblaskowe, które otrzymali wszyscy uczestnicy Dnia Seniora (i młodzież pomagająca) w ramach akcji prowadzonej przez Radę Sołecką: „Bądź bezpieczny na drodze”. Bezpieczeństwo naszych mieszkańców to bardzo ważna sprawa. Zmierzch zapada szybko, a nie wszędzie jest oświetlenie. Widzialność osób idących poboczem w nocy wynosi około 20-40 m, a z opaską odblaskową lub innym elementem świecącym wzrasta do 150 m.

Dziękuję za życzliwość wielu ludzi których nie sposób tutaj wymienić.

Prezes PO Akcji Katolickiej Maria TabakaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz