wtorek, 5 kwietnia 2016

Konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "EUROGALICJA" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

„Moja miejscowość wczoraj i dziś”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych z terenu gmin: Czarna, Głogów Małopolski, Kamień, Krasne, Sokołów Małopolski i Trzebownisko.

Konkurs ma polegać na ukazaniu zmian, które zaszły na terenie

obszaru działania Stowarzyszenia LGD "EUROGALICJA" na przestrzeni lat, poprzez  zestawienie starej fotografii z aktualną fotografią ilustrującą lokalne obiekty zabytkowe (np. budynki, miejsca, przyrodę).

Fotografie należy przesłać do Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA” najpóźniej do 12 maja 2016 roku. 


Spośród nadesłanych prac wyłonionych zostanie 10 najciekawszych fotografii, których autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są drobne upominki. 

Więcej szczegółów w załączonym regulaminie i na stronie

www.eurogalicja.org

1 komentarz:

  1. Konkurs ten to dobra okazja do przypomnienia pomysłu, który już kiedyś składałem... To pomysł na filmik / najlepiej zamieszczony na youtube / pod roboczym tytułem : Czarna - moja mała Ojczyzna...Założę się, że oglądalność takiego filmiku w Czarnej, w Polsce i poza jej granicami, przejdzie wszelkie oczekiwania... Bo tych parę migawek z okazji " Wielkiej Wody " na Wisłoku, już się nam trochę opatrzyło...

    OdpowiedzUsuń