wtorek, 8 grudnia 2015

Odwiedziny Mikołaja

W sobotnie popołudnie do Ośrodka Kultury w Czarnej zawitał   
Święty Mikołaj
    
Przybył wcześniej, by porozmawiać z dziećmi, pobawić się z nimi oraz obdarować ich swoimi upominkami.
Na życzenie rodziców również wręczał prezenty ich dzieciom.

Dla rodziców i dzieci wystąpił zespół "Fleks" w dwóch pięknych układach.

Pani Maja Skoczylak od lat prowadząca zespół "Fleks"
zapewniła, że z radością powita wszystkie dzieci, które będą chciały tak pięknie tańczyć i należeć do tego, tak często nagradzanego zespołu.W zorganizowaniu tego pięknego tradycyjnego spotkania Świętego Mikołaja z dziećmi pomogli:
  • Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji
  • Rada Sołecka
  • Akcja Katolicka
  • Stowarzyszenie Inicjatywy Czarnieńskiej "SZABA"

FOTOREPORTAŻ 


Warto to wiedzieć:

Panie z Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Inicjatywy Czarnieńskiej "SZABA" oraz .św. Mikołaj to wolontariusze, którzy nie tylko swój wolny czas poświęcają dla czynienia dobra i radości innym, ale jeśli widzą taką potrzebę, przynoszą własne produkty.

Zachęcam wszystkich Mieszkańców Czarnej do otwarcia na innych, na oddanie choć krótkiego czasu na wspólną pracę, wspólne działanie. To również możliwość spotkania się, rozmowy, nowe kontakty, przeżycia.


Stowarzyszenie "SZABA" powstawało przed ponad 13 laty, ponieważ Mamy chciały zrobić coś dla swoich dzieci. Zrobiły dużo nie tylko dla swoich dzieci, ale dla siebie i dla wszystkich mieszkańców wsi. Proszę zobaczyć, co po pięciu latach działalności Członkinie Stowarzyszenia mówiły:

 


1 komentarz:

  1. Przydałoby się chyba, żeby kiedyś św Mikołaj przyniósł temu czarnieńskiemu białą brodę...Taką jaką mają przeważnie wszyscy inni Mikołaje, co można sprawdzić choćby w Internecie... Wiem, wiem... Ten czarnieński jeszcze nie siwy, bo młody...I pewnie niektórym to na rękę, bo jako młody, miał więcej siły do przytulania... Małych dzieci, większych dzieci , a nawet całkiem już wyrośniętych dziewczynek...Do końca !

    OdpowiedzUsuń